Catering

Catering

Vážení zákazníci,

že nás pečení baví, to už zajisté víte. Rádi pro Vás ale také připravíme legendární párty, raut pro širokou společnost nebo postavíme mobilní kavárnu pod širým nebem. Všechny výjmenované akce jsme si s Vaší důvěrou mohli vyzkoušet a dokázat Vám, že pro nás není problém dělat radost. S láskou v srdci a s úsměvem na tváři pro Vás náš tým připraví nevšední kulinářský zážitek. Vše připravené z kvalitních a čerstvých surovin. I milovníci zažitých trendů chlebíčků a řízků si příjdou na své!

 

Mobilní kavárna

      Představíme Vám naši mobilní kavárnu. Jedná se o stánek pod širým nebem, který krásně vypadá a nabídne zákazníkům téměř vše, co kamenná kavárna. Připravujeme pro Vás italskou kávu Cellini, která je přímo před zákazníkem čerstvě namleta. Dále je samotný proces přípravy kávy na pákovém kávovaru a servis čerstvé a chutné kávy. Vaříme pro Vás klasické espresso, prodlouženou kávu lungo, kávu s poctivou čepicí, jímž je cappuccino a nebo mléčné latté macchiatto. Dle přání samozřejmě máme i dvojitou kávu espresso doppio či klasickou tureckou kávu, pro maminky a zákazníky, kteří nemohou coffein, máme i všechny varianty v bezkofeinové verzi. Mimo jiné provoníme stánek i horkým svařeným vínem s čerstvým pomerančem nebo čaji z čerstvé máty a zázvoru. Sortiment pečiva je dle objednání a přání. Tradičně na venkovních akcích podáváme naše domácí dorty, domácí poctivé řezy s drobenkou, sladké i slané páje. Na hlad Vám nabídneme cibulový nebo špenátový páj, plněné croissanty, zajímavé sendviče nebo plněné francouzské bagety. Veškerý sortiment zapékáme v peci, jenž slouží i k pečení croissantů na místě. Náš sortiment je obsáhlý a každý zákazník si určitě příjde na své. Co se týče posezení, i to Vám nabídneme v naší mobilní kavárně. Designové stolečky a židle na sezení pro Vás máme připravené za každého počasí, v případě sychravého počasí Vás usadíme pod naším červeným stanem. Nyní Vám můžeme naši mobilní kavárnu přiblížit už jen fotografiemi z akcí. Účastnili jsme se sportovních akcí, například Velké pardubické, běžeckého půlmaratonu v Hradci Králové nebo Chrudimské desítky.

 

Společenské akce a rauty

Společenské akce a rauty ve vnitřních prostorách nás maximálně baví. Již nyní se těšíme na další akce, které pro Vás budeme připravovat. Samozřejmě s láskou a úsměvem, jak je již zmíněno. Zde se sortiment samozřejmě liší dle objednávky a přání samotného odběratele. Vynikající italská káva nesmí chybět, domácí limonády a pečené čaje jsou nezbytnou samozřejmostí. Krásně vypadající mini croissanty plněné šunkou, sýrem či mrkví nahrazují zažité trendy chlebíčků a střídají je naše mini ciabatty. Slaný stůl dozdobí různé druhy slaných závinů, zeleninové mísy a nebo ještě teplé bagetky. Ke kávě nesmí chybět sladká tečka v podobě dezertu. Sladké stoly jsou zdobeny různými druhy muffinků, mísami s čerstvým ovocem a hranatými i kulatými dorty. Dorty máme uchované a vystavené ve vitrínce, kde si každý host vybere dle chuti. Hranaté dorty jsou předkrájeny na úhledné mini kousky a nazdobeny čerstvým ovocem. Prostě raut se vším všudy. 

 

Potřebujete zařídit catering? Nechte nám zprávu.

*
*
*